Зміни до Порядку видачі посвідчень батьків дітей з багатодітних сімей у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Зміни до Порядку видачі посвідчень батьків дітей з багатодітних сімей у Бердичеві

02 лют. 2021 Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення

До уваги батьків багатодітних сімей із Бердичева!

Постановою Кабінету Міністрів України № 1003 від 28.10.2020 було внесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209.

Зокрема, для продовження строку дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яка досягла 18 років та продовжує навчання за денною формою у закладі загальної середньої професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти - одним із батьків має надатись довідка, що підтверджує інформацію про зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки. Інформація підтверджується заявником кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення дитиною 23 років.

З питань продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та/або дитини з багатодітної сім’ї необхідно звертатись до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Семенівська, 3, каб. №4, тел.: (04143) 7-40-54.

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.