Нові рахунки для зарахування коштів у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Нові рахунки для зарахування коштів у Бердичеві

До уваги платників податків!

З 01.01.2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області  повідомляє, що у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», Державною казначейською службою України з 01.01.2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Веб-порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками з 01.01.2021 року на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.