Держслужбовці суду Бердичева успішно склали щорічне оцінювання — РІО Бердичів

Четвер, 28 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Держслужбовці суду Бердичева успішно склали щорічне оцінювання

24 груд. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Затверджено висновок щодо оцінювання результатів службової діяльності працівників апарату Бердичівського міськрайонного суду, котрі займають посади держслужби категорій «Б» та «В», який засвідчив: щорічне випробування на професійність складено успішно!

Саме оцінювання відбулося ще у жовтні та, відповідно до Закону України «Про державну службу», мало на меті перевірити стан виконання поставлених на поточний рік завдань, визначити потребу у професійному навчанні працівників, спланувати їхнє кар’єрне зростання тощо. Процедура відбувалась із дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, прозорості та взаємодії.

У 2020-му році такій оцінці підлягали 27 державних службовців суду. Кожен мав прозвітувати про результати, а головне – про якість та ефективність виконання персональних, заздалегідь визначених завдань, після чого слід було пройти ще й оціночну співбесіду із безпосереднім керівником та керівником апарату суду. Результати традиційно порадували: учасники оцінювання отримали позитивні оцінки.

Однак, це не привід розслаблятися, адже вимоги до судових держслужбовців дуже високі, і не лише до фахових знань, а й до особистих якостей. Тож до кінця року на підставі затвердженого висновку щодо оцінювання і отриманих рекомендацій, держслужбовці суду мають визначити для себе нові завдання на прийдешній рік, а також розробити й погодити з керівництвом індивідуальні програми професійного розвитку, завдяки яким буде можливо й надалі підвищувати рівень своєї професійної компетентності.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.