Бердичівляни повинні обов’язково носити маски — РІО Бердичів

Бердичівляни повинні обов’язково носити маски

Це стосується тих жителів міста та району, котрі перебувають у міському транспорті, магазинах, громадських будинках, організаціях тощо. У разі відсутності захисного засобу на громадян очікує штраф.

Відповідний Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» був прийнятий у п’ятницю, 06 листопада, на засіданні Верховної Ради України. Причому підтримали його в цілому 262 народних обранців.


Штрафуватимуть фізичних осіб за відсутність масок або респіраторів в громадських місцях і транспорті. І сума покарання становитиме від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 170-255 гривень. При цьому правоохоронці мають право штрафувати порушників маскового режиму одразу на місці, склавши протокол, а не через суд.


Народні депутати вважають, що прийнятий Закон про введення штрафів вплине на людей та допоможе запобігти неконтрольоване збільшення кількості хворих на COVID-19.


Що ж до юридичних осіб, то 03 листопада Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект, згідно з яким їх каратимуть за допуск у приміщення людей без захисник масок штрафами у розмірі 3400-5100 гривень.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.