За появу п’яним на території частини оштрафовано бердичівського військового — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

За появу п’яним на території частини оштрафовано бердичівського військового

08 вер. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

3 тисячі 655 гривень штрафу має сплатити бердичівський військовик за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 172-20 КУпАп. Таку постанову днями виніс Бердичівський міськрайонний суд, розглянувши матеріали, що надійшли із військової частини, де служить порушник.

В ході судового розгляду було встановлено, що о восьмій годині ранку 28 серпня старший солдат під час дії особливого періоду перебував на території своєї частини у стані алкогольного сп’яніння. Вказане підтверджують протокол про адмінправопорушення, висновок про результати проведеного медичного огляду, письмові пояснення свідків та самого чоловіка, котрий притягається до відповідальності. Зокрема, він визнав свою вину та розкаявся у скоєному.


Відповідно до статті 172-20 КУпАП, в умовах дії особливого періоду, розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів, або поява таких осіб на території військової частини в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп’яніння, або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп’яніння, а також відмова таких осіб від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння – караються штрафом від 215 до 285 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом з утриманням на гауптвахті до 10 діб.


Суд, узявши до уваги характер вчиненого, особу порушника, ступінь його вини тощо, дійшов висновку про накладення на військовослужбовця штрафу у розмірі 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 655 гривень у грошовому еквіваленті. Протягом десяти днів постанову можна оскаржити у Житомирському апеляційному суді.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.