ФОП та сплата ЄСВ у Бердичеві під час карантину: фінсанкцій немає, але є адмінштраф — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

ФОП та сплата ЄСВ у Бердичеві під час карантину: фінсанкцій немає, але є адмінштраф

03 вер. 2020 Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області

До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що до платників ЄСВ з числа ФОП, які забезпечують себе роботою самостійно, на період дії карантину не застосовуються штрафні санкції та не нараховується пеня за неповну сплату або несвоєчасну сплату сум ЄСВ.

Однак, з огляду на відсутність норми щодо звільнення від адміністративної відповідальності за зазначені порушення, до ФОП, які забезпечують себе роботою самостійно, застосовується адміністративна відповідальність відповідно до ст. 165 прим. 1 КпАП (від 30 до 40 НМДГ за порушення порядку нарахування чи звітування та від 40 до 120 НМДГ за порушення строків сплати ЄСВ).

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.