Третій новопризначений суддя Бердичівського міськрайонного суду приступив до роботи — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Третій новопризначений суддя Бердичівського міськрайонного суду приступив до роботи

20 серп. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

І знову квіти, вітання та урочисті збори усього колективу – 20 серпня до роботи у Бердичівському міськрайонному суді приступив третій новопризначений суддя Юрій Базюк.

Голова суду Олександр Яковлєв побажав новому колезі успішної праці, натхнення та гарних звершень у справі служіння Феміді. А сам винуватець свята зазначив, що сподівається як отримати у Бердичівському міськрайонному суді досвід, так і поділитися своїми уже набутими знаннями.
Житомирянин Юрій Петрович Базюк завжди бачив себе лише у юриспруденції і доклав багатьох зусиль, аби втілити цю мрію у життя. Тож спочатку було навчання у Національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого, а із 2004 року почалась праця у судовій системі. Першим місцем роботи майбутнього судді був Богунський районний суд м. Житомира, у якому він обіймав посаду секретаря судового засідання, згодом - помічника судді та помічника голови суду. Далі у трудовій біографії були шість років роботи помічником голови апеляційного суду Житомирської області, останнє місце роботи – Богунський районний суд м. Житомира.

Судді, із якими доводилось працювати Юрію Базюку в якості їхнього помічника, розглядали кримінальні справи, тож спеціалізація його власної суддівської роботи у Бердичівському міськрайонному суді, можна сказати, визначилась сама собою. Новий суддя проведе свої перші засідання, щойно набуде суддівських повноважень. Це станеться після урочистого складення ним присяги судді у присутності Президента України, яке має відбутися найближчим часом.

sydda1

sydda2

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.