Поліцейські відпрацьовують алгоритми роботи з уразливими категоріями громадян у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Поліцейські відпрацьовують алгоритми роботи з уразливими категоріями громадян у Бердичеві

10 серп. 2020 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Упродовж двох тижнів серпня у 14 відділах та відділеннях поліції Житомирщини пройдуть тематичні тренінги із забезпечення прав уразливих груп населення. Навчання організовані Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Розпочалися зустрічі 5 серпня у Бердичівському відділі поліції з двох тренінгів на тему "Подолання стигми та дискримінації стосовно вразливих груп населення з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях".

Розпочинаючи роботу, тренери Олена Коваленко та Юлія Огороднічук представили присутнім результати дослідження 2019 року щодо ставлення працівників правоохоронних органів до секс-працівників та комерційного сексу.

Потому допомогли розібратись учасникам заходу у визначеннях понять «дискримінація», «стигма», «толерантне ставлення».

Практичне завдання у формі «мозкового штурму» змусило поліцейських проявити наявні знання та свій досвід, набутий у ході роботи, щодо ставлення та спілкування з уразливими категоріями громадян.

Загалом, як розповіла Олена Коваленко, тренінги організовано в рамках проекту «Шлях до змін» благодійної організації «100% життя» у мережі ЛЖВ проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу та його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за підтримки Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Планується, що участь у вказаних одноденних навчаннях, візьмуть близько півтори сотні поліцейських Житомирщини.

trening1

trening2

trening3

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.