У Бердичеві шукають «Сумлінних платників податків - 2019» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві шукають «Сумлінних платників податків - 2019»

05 серп. 2020 Сектор комунікацій ГУ ДПС у Житомирській області

Асоціація платників податків України запрошує платників податків Житомирщини взяти участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2019».

Основною метою Рейтингу є відзначення кращих здобутків сумлінних платників податків, поширення інформації про учасників та переможців Рейтингу, популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу та створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом.

Рейтинг «Сумлінні платники податків - 2019» проводиться за результатами діяльності підприємств у 2019 році. До участі запрошуються юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи).

Рейтинг проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 14 серпня 2020 року.

Серед умов участі у рейтингу: відсутність податкового боргу станом на 1 січня поточного року; відсутність заборгованості з виплати заробітної плати станом на 1 січня поточного року; наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи; відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

Є 7 критеріїв відбору, зокрема – повнота та своєчасність сплати податків та зборів; податкова дисципліна; середня заробітна плата та кількість робочих місць на підприємстві; благодійність; соціальний пакет роботодавця; членство в Асоціації платників податків України.

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на офіційному сайті ВГО АППУ у розділі «Сумлінні платники податків» за посиланням  https://appu.org.ua/join/#map

Заявки на участь приймаються в офісі Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у Житомирській  області.

Адреса: м. Житомир, вул. Степана Бандери 7, офіс 215.

Контактний телефон (097)139-20-43; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському рейтингу всіх сумлінних платників податків Житомирщини!

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.