Бердичівська ОДПІ інформує: наближається термін сплати фізичними особами земельного податку та податку на нерухоме майно — РІО Бердичів

Середа, 5 Серпня

  • Бердичівський Базар

Бердичівська ОДПІ інформує: наближається термін сплати фізичними особами земельного податку та податку на нерухоме майно

21 лип. 2020 Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області

До відома власників земельних ділянок та житлових (нежитлових) приміщень!

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що незабаром настане термін сплати фізичними особами земельного податку та податку на нерухоме майно.
Щоб уникнути помилок та непорозумінь, запрошуємо Вас у Зал №3 Бердичівської ДПІ для проведення звірки та одержання податкових – повідомлень рішень на сплату податків.
Телефони для довідок – 2-15-42, 2-40-28.
Не зволікайте зі сплатою!!!
Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.