Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські поліція та прокуратура виявили склад етилового спирту для фальсифікату

17 лип. 2020 Пресслужба прокуратури Житомирської області

Бердичівською місцевою прокуратурою за участі Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області та Бердичівського відділу поліції вжито скоординованих заходів щодо протидії незаконному обігу та реалізації спирту.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Житомирщини, з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, шість місцевих жителів організували постачання із сусідньої області спирту етилового.


За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури, у межах кримінального провадження, 15.07.2020 у складських приміщеннях та місцях мешкання фігурантів справи, у містах Житомирі та Андрушівці проведено шість санкціонованих обшуків.
Під час обшуків виявлено та вилучено майже 1000 літрів спирту етилового, що зберігався у ємкостях різного об’єму, ящик готової горілчаної продукції сумнівної якості та чорнову бухгалтерію.


Наразі виявлену продукцію вилучено, вживаються заходи щодо накладення на неї арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення усіх інших осіб, причетних до злочинної діяльності.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Бердичівський відділ поліції.

Процесуальне керівництво здійснює Бердичівська місцева прокуратура.

spirt falsiphikat1

spirt falsiphikat2

spirt falsiphikat3

spirt falsiphikat4