У Бердичеві змінюють тарифи на тепло — РІО Бердичів

У Бердичеві змінюють тарифи на тепло

30 черв. 2020 Адміністрація КП «Бердичівтеплоенерго»

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та встановлення тарифу на надання послуг з постачання теплової енергії.

З 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII (далі – Закон 2189). 

Згідно з вказаним Законом 2189 визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, передбачено різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг.

Згідно з перехідними положеннями Закону 2189, договірні відносини заключенні до вступу його в дію відповідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 року №1875-IV (далі – Закон 1875) продовжують діяти протягом року з моменту набрання ним чинності.

Практична ж реалізація нововведень передбачених Законом 2189, можлива за умови укладення договорів про надання комунальних послуг за правилами та особливостями, визначеними Законом 2189.

Згідно із частиною третьою статті 12 Закону істотними умовами договору про надання житлово-комунальної послуги є в.т.ч. і ціна послуги.

Також слід наголосити на тому, що окрім встановлення тарифів на нову послугу з метою виконання положень Закону 2189, важливим є і усунення розбалансування витрат і доходів підприємства, що викликані змінами планових показників виробництва теплової енергії, кліматичних показників, зменшенням цін газ та електроенергію, збільшенням ставок податків та розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і у порівнянні з врахованими в діючих тарифах на послуги з централізованого опалення.

Комунальне підприємство «Бердичівтеплоенерго» відповідно до ПКМУ від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» та відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та встановлення тарифу на надання послуг з постачання теплової енергії.

Динаміка зміни тарифів:

taryf1

З іншими інформаційними матеріалами Ви можете ознайомитись на сайті berdtke.com.ua

КП «Бердичівтеплоенерго» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 15.07.2020 р. включно за адресою: 13312 м. Бердичів, вул. Шевченка, 23.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.