Бердичівлян запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі до Дня батька — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлян запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі до Дня батька

03 черв. 2020 Відділ з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення

З метою пропагування кращого досвіду відповідального батьківства департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації з 01 по 19 червня оголошується проведення обласного онлайн-конкурсу творчих робіт до Дня батька.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

На основі робіт буде виданий буклет із роботами переможців та отримані подарунки.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

* малюнок;

* вітальна листівка.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок»

Повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на аркуші формату А4, подаватись у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та інше.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Вітальна листівка»

Можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів: текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4, листівка має подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти.

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 13300, м. Бердичів, вул. Семенівська, 3 каб. 4 (з подальшою передачею до департаменту праці, соціальної та сімейної політики).

Запрошуємо бердичівлян взяти участь у конкурсі!

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.