Завтра, 17 квітня, останній день сплати авансового та єдиного внесків у Бердичеві — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Завтра, 17 квітня, останній день сплати авансового та єдиного внесків у Бердичеві

16 квіт. 2020 Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області  нагадує, що 17 квітня  2020 року (п’ятниця), останній день сплати:

- авансового внеску з єдиного податку на квітень платниками, віднесеними до першої та другої груп; 

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, і членами фермерського господарства за I квартал 2020 р.


Зауважимо, що за періоди з 1 до 31 березня та з 1 до 30 квітня (включно) тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ за себе підприємці незалежно від системи оподаткування, самозайняті особи, та члени фермерських господарств, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах. Такі періоди входять до страхового стажу, та вважається, що страхові суми було сплачено в розмірі мінімального страхового внеску (Закон України від 17.03.2020 г. № 533-IX). 


За I квартал 2020 року підприємці, особи, які проводять незалежну професійну діяльність та член фермерських господарств мають право сплачувати єдиний внесок у розмірі 2078,12 грн. (1039,06 *2).

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.