Роздрукувати цю сторінку

Бердичівляни можуть особисто дізнаватися про випадки коронавірусу у місті та районі

Це стало можливим завдяки розробленій Житомирською ОДА карті розповсюдження захворювання на коронавірус серед жителів нашої області.

Мета такої розробки – інформування населення про нові випадки інфікованих осіб у містах та районах Житомирщини, аби громадськість і в тому числі й ЗМІ не заплутувалися у великому об’ємі інформації про кількість інфікованих.


Карта оновлюється щоденно по мірі появи нової інформації, о 10-й та 22-й годинах. У містах і районах встановлені позначки про наявність хворих. Обираючи потрібне місто чи район і натискаючи мишкою на позначку на карті, кожен має змогу побачити у лівому вікні інформацію про кількість хворих, стать, вік, контактні особи, вулицю, на якій проживає і місце лікування (інфекційне відділення чи самоізоляція), а також дату перевірки ПРЛ-аналізом. Якщо це медичний працівник, то вказується і місце роботи.


На рахунок Бердичева та Бердичівського району, то позначки розділено на хворих, які живуть у місті, і хворих, які живуть у селах району. Детальної інформації про пацієнтів у Бердичеві поки що немає, тому що чекають на дані про осіб, щоб їх внести до карти. Що ж до Бердичівського району, то оскільки хворих там лише двоє, дані про них були розміщені ще раніше.

karta covid1

karta covid2

 

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали