Відсьогодні у Бердичеві діють нові обмежувальні заходи — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Відсьогодні у Бердичеві діють нові обмежувальні заходи

Із сьогоднішнього дня, 6 квітня, на території країни вступили у дію посиленні обмежувальні заходи у період карантину. У зв’язку з поширенням захворюваності на коронавірусну інфекцію та летальними наслідками Кабмін прийняв Постанову №211, сподіваючись, такі заходи сприятимуть зниженню рівня поширення інфекції, що в подальшому дозволить дещо послабити карантин.

Що включають в себе ці обмежувальні заходи і яких правил обов’язково потрібно дотримуватися бердичівлянам? Найперше – це обов’язкове носіння захисних масок чи респіраторів у громадських місцях. Тобто, магазини, аптеки, черги біля тих же таки магазинів та аптек, держустанови, які приймають відвідувачів за нагальної потреби тощо – це ті місця, куди без масок заходити не дозволено.


Далі, згідно нових обмежень, мова йде про документи, які повинні посвідчувати особу. Громадяни, які залишають домівки задля потреби придбати продукти, ліки або ж працівники установ, організацій, повинні такі документи мати при собі. Таке нововведення, вважають, дасть змогу правоохоронцям здійснити перевірку людини з приводу того, чи може вона знаходитися на вулиці, чи повинна бути на самоізоляції або обсервації. Осіб, які порушують самоізоляцію чи обсервацію, притягуватимуть до адмінвідповідальності.


На рахунок відвідування дитячих та спортивних майданчиків, то це також підпадає під заборону. Так само заборонено відвідування парку відпочинку, прибережних і лісопаркових зон. Виняток складає необхідність вигулу домашньої тварини, але це може робити лише одна людина, або якщо у цьому є службова необхідність.


Ходити надворі можна лише по двоє, але є винятки у вигляді службової необхідності та супроводження дітей. Самі ж діти віком до14-ти років перебувати у громадських місцях не можуть. Обмежено відвідування закладів паліативної допомоги та соціального захисту населення.


Усі, хто повернулися з-за кордону, повинні були дотримуватися двотижневої самоізоляції. Нині ж за новими посиленими заходами усі то перетинають кордон, мають знаходитися 14 днів на обсервації. Обсервувати людей можуть ще тоді, коли особа двічі порушила режим самоізоляції або ж особа не має змоги самоізолюватися.


Громадян закликають дотримуватися цих правил, а також санітарних норм захисту, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих. За попередніми прогнозами Уряду, наприкінці квітня карантинні заходи почнуть послаблювати, але, знову ж таки, це залежатиме від ситуації з поширенням коронавірусу в країні.

bazar 800

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.