За небезпечний наркотик суд Бердичева оштрафував чоловіка — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

За небезпечний наркотик суд Бердичева оштрафував чоловіка

28 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим П. у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченего частиною першою ст.44 КУпАП (незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах).

Згідно протоколу, П., зберігав при собі подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору. Згідно висновку експерта зазначена речовина є особливо небезпечний наркотичний засіб - конабіс, масою 1,282 г, що є невеликим розміром, який П. зберігав для власних потреб, без мети збуту.


У судовому засіданні П. вину визнав. Зазначену подрібнену речовину він знайшов.
Призначаючи стягнення, суддя враховув характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, відношення до вчиненого, майновий стан.
П. призначено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 425 (чотириста двадцять п"ять) гривень.


Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.
З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.