Малозабезпечені діти Бердичева можуть відпочити у Греції — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Малозабезпечені діти Бердичева можуть відпочити у Греції

 

До уваги мешканців міста Бердичева, які належать до пільгових категорій населення!

 

 

До Міністерства соціальної політики України надійшов лист від Міністерства закордонних справ України стосовно запрошення Президента Товариства Грецько-Української дружби "FAROS" Міхаліса Родопулоса про готовність прийняти на оздоровлення українських дітей у церковному таборі "Metropolis of Elis and Olena in Skafidia", який знаходиться на півострові Пелопоннес в Греції (м. Скафідія), у 400-х метрах від берега моря.


Грецька сторона пропонує оздоровлення для гостей табору в період з квітня по жовтень за пільговими цінами. Покриття витрат на проживання та транспорт проводиться за кошти батьків (осіб, які їх заміняють) і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.


Для отримання додаткової інформації необхідно звернутися до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Семенівська, 3 кабінет № 4 або зателефонувавши за номером 7-40-54.

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.