За несплату аліментів чоловіку призначено стягнення у виді ста двадцяти годин суспільно корисних робіт — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

За несплату аліментів чоловіку призначено стягнення у виді ста двадцяти годин суспільно корисних робіт

21 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним К. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною першою ст. 183-1 КУпАП (несплата аліментів).

Встановлено, що К. є боржником за виконавчим листом про стягнення аліментів на утримання доньки, має заборгованість по сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання, борг по сплаті аліментів складає 28732,25 грн.

У судовому засіданні К. вину визнав, пояснив, що не сплачував аліменти на утримання дитини, оскільки перебуває у скрутному фінансовому становищі.

Суд визнав К. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Застосувано до К. стягнення у виді ста двадцяти годин суспільно корисних робіт.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.