На екскурсію до суду Бердичева завітали майбутні юристи — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

На екскурсію до суду Бердичева завітали майбутні юристи

12 лист. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області  продовжує приймати гостей у межах заходу «Дня відкритих дверей».

11 листопада 2019 року в Бердичівському міськрайонному суді Житомирської  області проведено День відкритих дверей для студентів IV курсу (групи Ю-436, Ю-437, викладач Ящук В.М.) Бердичівського коледжу промисловості, економіки  та права.

Ознайомлення з роботою суду розпочалося з канцелярії суду, студенти дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними в автоматизованій системі документообігу Д-3, порядок реєстрації справ різних категорій, процес автоматичного розподілу справ, порядок ведення обліково-статистичних карток.

Голова суду Олег Замега  розповів студентам про роботу суду, що саме до суду першої інстанції особа звертається за захистом своїх прав та інтересів,  про основне завдання правосуддя-забезпечення кожному право на справедливий суд, виходячи із принципу верховенстві права, про розгляд судових справ, які віднесені процесуальним законом до підсудності суду.

Також студенти  оглянули робочі кабінети, зали судових засідань з розгляду кримінальних та цивільних справ, інформаційні стенди, ознайомилися з роботою суддів та працівників апарату суду.
Студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки  та права залишали приміщення суду  сповнені приємних вражень  від побаченого та почутого.

syd1

syd2

syd3

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.