За дебош у залізничному вокзалі Бердичева засудили чоловіка — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

За дебош у залізничному вокзалі Бердичева засудили чоловіка

22 жовт. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим громадянин І. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296  КК України (хуліганство).

Встановлено, що І., перебуваючи у приміщенні залізничного вокзалу станції Бердичів, що є громадським місцем, діючи з хуліганських спонукань, ігноруючи загальноприйняті правила порядності та добропристойності, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, кулаком правої руки розбив скло у вікні довідкового бюро залізничного вокзалу, після чого вийшов з будівлі вокзалу.


Далі, через 5 хвилин  І. повернувся до приміщення вказаного вокзалу, де, продовжуючи діяти з хуліганських спонукань, ігноруючи загальноприйняті правила порядності та добропристойності, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, кулаком правої руки розбив скло вхідних дверей даної будівлі, після чого відразу підійшов до кас у приміщенні вокзалу та кулаком правої руки розбив скло у касі № 2 та № 3, чим на 2 години паралізував роботу залізничного вокзалу станції Бердичів та заподіяв ПАТ «Українська залізниці» РФ «Південно-західна залізниця" ВП Козятинська дирекція залізничних перевезень станція Бердичів матеріальної шкоди на загальну суму 5859 грн. 23 коп.


В судовому засіданні обвинувачений І. свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю. Розуміє, що був неправий, шкодує про вчинене, кається.


Оцінивши наведені докази в їхній сукупності, суд вважає винуватість обвинуваченого І.  доведеною повністю та кваліфікує його дії за ч. 1 ст. 296 КК України як хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю.


При призначенні покарання І. суд керувався загальними засадами призначення покарання, визначеними у ст. 65 КК України, і врахував ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, дані про особу винного та обставини, що пом'якшують і обтяжують його покарання.
І. визнано винуватим у пред'явленому обвинуваченні у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, та призначено йому покарання у виді обмеження волі на строк 01 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України  І. звільнений від відбування покарання з випробуванням протягом 01 (одного) року іспитового строку, якщо він протягом визначеного судом строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки. На підставі пунктів 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України зобов'язано І. періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та роботи.


Стягнуто з І. на користь ПАТ "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Південно-Західна залізниця" (5859 (п'ять тисяч п'ятдесят дев'ять) грн. 23 (двадцять три) коп. матеріальної шкоди.
На вирок протягом тридцяти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга.


З повним текстом рішення можна буде ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.