Бердичівлянина покарали за вчинене над дружиною насильство — РІО Бердичів

Бердичівлянина покарали за вчинене над дружиною насильство

27 вер. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним П. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене ч.2 ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Встановлено, що П. вчинив домашнє насильство відносно колишньої дружини під час якого кричав на неї та виражався в її адресу нецензурними словами. Правопорушення вчинене повторно протягом року.
У судовому засіданні П. вину визнав, підтвердив обставини вказані в протоколах. Пояснив, що сварився з колишньою дружиною, просить суворо не карати.


Враховуючи характер вчиненого, особу П., його майновий стан, те, що він не працює, ступінь його вини, суд визнав П. винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП та призначив йому адміністративне стягнення у виді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.