З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN

До уваги платників податків!!! З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN

ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IВАN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку - не більше 14 цифрових символів.


Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.


Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.


Відповідної інформація розміщена на сайті ГУ ДПС у Житомирській області в рубриці «Бюджетні рахунки» та у приміщенні центру обслуговування платників Бердичівської ДПІ Бердичівського управління ГУ ДПС у Житомирській області.
Телефон для довідок – (04143) 2-54-43, 2-15-42.

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.