Працівники ДСНС України сьогодні відзначають професійне свято – День рятівника — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Працівники ДСНС України сьогодні відзначають професійне свято – День рятівника

17 вер. 2019 Ігор Шевчук

17 вересня 2019 року працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій України відзначають своє професійне свято «День рятівника».

У будь-яких умовах працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій з відчуттям відповідальності виконують свої службові обов’язки по захисту життя, здоров’я людей та суспільного майна від вогню та багатьох інших надзвичайних подій.
Завдяки проведеній профілактичній роботі за останні роки вдалося зменшити загибель людей від різного роду надзвичайних ситуацій. Зменшилась кількість пожеж на об’єктах державної та колективної форм власності.


Щоденно ризикуючи своїм життям співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій сміливо вступають у двобій з будь-якою надзвичайною подією, пожежами, паводками, знешкодження вибухонебезпечних предметів, не дають їм набути загрозливих розмірів.
Професійні навики набуваються під час проведення занять з бойової та службової підготовки.


За підсумками роботи у 2018 році та І півріччя 2019 року працівники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області визначені керівництвом, як один з кращих підрозділів області. Внесок у ці досягнення колективу зробив кожен співробітник.
Шановні співробітники рятувальних служб! Вітаю Вас з професійним святом!


Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.
Дякую Вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку! Переконаний, що, спираючись на славні традиції та накопичений досвід, ви і надалі будете успішно вирішувати покладені на вас завдання.
Від усієї душі бажаю Вам здоров'я та успіхів у службі на благо України!


У цей святковий день хочу добрим словом згадати ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони, людей, чий неоцінений досвід допомагає рятувати життя і долати надзвичайні ситуації. Кожен з Вас, шановні ветерани та пенсіонери, віддали частку себе цій нелегкій, але поважній службі.
Тож, бажаю Вам оптимістичного настрою, міцного здоров'я, радості, добробуту і злагоди у родинах. Нехай Ваш життєвий шлях буде гарним прикладом для багатьох поколінь майбутніх рятівників!


Начальник Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області 

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.