Знайдені біля військової частини Бердичева боєприпаси відправлять на експертизу — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Знайдені біля військової частини Бердичева боєприпаси відправлять на експертизу

13 вер. 2019 Власкор

Про це йдеться в ухвалі Бердичівського міськрайонного суду. Небезпечну знахідку буде направлено на судову вибухотехнічну експертизу до Житомирського НДЕКЦ МВС України.

У кожному сховку за попередніми даними було по дві банки з-під підривачів, 20 корпусів від гранат Ф-1, 17 корпусів від гранат РГД-5, 38 предметів ззовні схожих на підривачі типу УЗРГМ.

Тепер обласні фахівці мають встановити, чи є всі ці предмети засобами підриву, зарядом вибухової речовини чи вибуховим пристроєм або чи можуть вони при конструктивному поєднанні створювати вибухівку та чи придатні вони до вибуху тощо.


Нагадаємо, 14 серпня поточного року під час огляду неподалік військової частини А3091, що по вулиці Червона гора, 1, у Бердичеві, у копаній ямі були знайдені два дерев’яних ящики розміром 17х11х47 см кожен, у яких було виявлено предмети, ззовні схожі на вибухонебезпечні.

super cina

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.