Бердичівські рятувальники нагадують про небезпеку виникнення лісових пожеж — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські рятувальники нагадують про небезпеку виникнення лісових пожеж

21 серп. 2019 Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В. О.

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає!

Висока температура сухого повітря спонукає людей їхати подалі від ще більш спекотного міста, і влаштовувати відпочинки поблизу річок, озер та в лісових масивів.

Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки не рідко тягне за собою важкі наслідки, а нерідко і фатальні випадки.

Відпочиваючи у лісах, дотримуйтесь основних правил пожежної безпеки в лісі – це не вимагає великих зусиль, але дозволяє зберегти природні багатства. Кожен знає, що попередити пожежу набагато простіше, ніж загасити її.

Пожежа – це завжди небезпека! Навіть в випадку коли вона непомітна (на прикладі торф’яних пожеж) – вона несе величезну небезпеку, що може призвести навіть до людських жертв.

Пожежно-рятувальна служба Бердичева докладає максимум зусиль щодо запобігання вигоряння лісів. Але, на жаль, більшість загорянь відбуваються саме через людський фактор, тому і так складна екологічна ситуація насамперед залежить від відпочивальників.

Шановні мешканці міста та району! Будьте уважні – збережіть красиві куточки природи своїм нащадкам, адже вони цього варті!

pozezi

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.