За нелегального працівника на велику суму оштрафували бердичівського підприємця — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

За нелегального працівника на велику суму оштрафували бердичівського підприємця

20 серп. 2019 Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради інформує!

За результатами інспекційного відвідування магазину, проведеного інспекторами праці управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради, яке відбулось у січні 2019 року, винесено Постанову про накладення штрафу на суб’єкт господарювання (фізичну особу-підприємця) за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, передбаченого абзацом другим частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі 125190 грн.


Не погоджуючись з винесеною постановою про накладення штрафу, суб’єкт господарювання звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом щодо визнання неправомірними дій фахівців управління праці, сім’ї та соціального захисту населення та скасування Постанови про накладення штрафу.


Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду відмовлено в задоволенні позову щодо визнання протиправною Постанови про накладення штрафу.

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.