Cуд покарав бердичівлянина за вчинене домашнє насильство — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Cуд покарав бердичівлянина за вчинене домашнє насильство

09 серп. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним Н. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Встановлено, що Н. вчинив відносно своєї матері Н. домашнє насильство, а саме виражався нецензурною лайкою, та погрожував фізичною розправою, вигонив з будинку, принижував честь і гідність.
У судовому засіданні Н. вину визнав. У вчиненому щиро кається. З матір'ю примирився.


Суд визнав Н. винним за частиною першою статті 173-2 КУпАП та призначив йому адміністративне стягнення у виді 30 (тридцяти) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.