Чоловіка визнано винним за самовільне залишення військової частини у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Чоловіка визнано винним за самовільне залишення військової частини у Бердичеві

15 лип. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним  Л. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене  ст.172-11 ч.4 КУпАП ( самовільне залишення військової частини  або місця служби), ст.172-20 ч.3 КУпАП (розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних  засобів, психотропних речовин  чи  їх аналогів).

Встановлено, що рядовий Л. самовільно залишив військову частину м.Бердичева. Порушення вчинено в умовах особливого періоду, за що передбачена відповідальність згідно ч. 4  ст. 172-11 КУпАП.
Окрім того,  рядовий  Л. виконував обов’язки військової служби, будучи в стані алкогольного сп’яніння  у  в/ч  м. Бердичів. Порушення вчинено в умовах особливого періоду, за що передбачена відповідальність згідно ст. 172-20 ч. 3 КУпАП.
У судовому засіданні Л. вину визнав та просив суворо не карати, шкодує про скоєне, запевнив, що подібне не повториться.


При накладенні стягнення суддею враховано: особу порушника, посередню характеристику за місцем служби, відсутність будь-яких стягнень за час служби у 2018 році, наявність одного стягнення у 2019 році; пом’якшуючу відповідальність обставину - щире розкаяння, що виразилося у критичному ставленні до скоєного та готовність нести відповідальність; його майновий стан, вік, стан здоров’я.


Суд визнав Л. винним за ст. 172-11 ч. 4 КУпАП  та ст. 172-20 ч. 3 КУпАП та призначив йому адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 220 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян розмірі, що складає 3740,00 гривень .
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду  протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.