Бердичівські військовики щороку відзначатимуть ще одне офіційне свято — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівські військовики щороку відзначатимуть ще одне офіційне свято

Кожного року військовослужбовці всієї України святкують кілька свят, пов’язаних з їхньою військовою діяльністю, захистом країни, проходженням строкової служби тощо.

Відтепер же особливу увагу приділили і резервістам, роль яких у справі захисту Вітчизни є також важливою. Указом Президента України Петра Порошенка, підписаним 19 квітня цього року, «враховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою дальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві» в Україні встановлено День резервіста.


Відзначатимуть нове свято щороку 18 травня. Даний Указ №154/2019 набрав чинності з дня його опублікування, а тому вже в цьому місяці, у травні, українські резервісти офіційно святкуватимуть, так сказати, «свій» день.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.