Роздрукувати цю сторінку

Бердичівських дітей закликають бути обережними з вогнем, приладами та піротехнікою

Протягом 2019 року в результаті необережного поводження з вогнем або пожежонебезпечними приладами призвели до виникнення 5 пожеж на території міста Бердичева та Бердичівського району.

Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС у Житомирській обл. звертається до Вас, шановні діти, щоб попередити лихо та не стати винуватцем пожежі, за збитки від якої доведеться розплачуватися батькам, не можна гратися з сірниками та запальничками в будинку, сараї, на даху чи у підвалі. Пам'ятайте, що вистачає невеликого джерела вогню, аби вмить спалахнула пожежа. У відсутності дорослих не користуйтеся побутовими електричними та газовими приладами. Потрібно знати, що вмикання в одну розетку за допомогою з'єднувачів декількох потужних електроприладів призводить до перевантаження електромережі і виникнення пожежі. Не кидайте з балкону запалені сірники, папір адже вони можуть потрапити на нижні поверхи і спричинити пожежу. Небезпечно користуватися петардами, ракетами, феєрверками та іншими піротехнічними виробами. Вони можуть потрапити на одяг або залетіти у вікно чи на балкон кварти і спричинити пожежу. Виходячи з приміщення, перевірте, щоб газові та електричні прилади були виключені.


У разі виникнення пожежі, не ховайтеся у кімнаті, шафі чи під ліжком - це дуже небезпечно. Необхідно негайно вибігти з квартири, повідомивши при цьому про пожежу батьків, сусідів чи інших дорослих і викликати пожежно-рятувальну службу по номеру "101". При цьому не забувайте про своїх братиків та сестричок, які можуть залишитися у квартирі. Якщо вони маленькі, їм потрібно допомогти покинути приміщення.

Головний інспектор Бердичівського міськрайвідділу ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В.О.

 

super cina

 

 

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

Останнє від Віталій Пилипчук