Юні пожежники з Бердичева та району взяли участь у відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Юні пожежники з Бердичева та району взяли участь у відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП

В квітні місяці відбулися відбіркові міськрайонні етапи Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. У ньому взяли участь команди ДЮП з Бердичева та Бердичівського району.

Фестиваль – це свято творчості, добра та демонстрації кращих знавців пожежно-рятувальної справи. Він допомагає визначити рівень обізнаності дітей з безпеки життєдіяльності, навчити їх, як не потрапити в надзвичайну ситуацію і як діяти, якщо вона вже виникла.


Саме тому зі сцени навчали житомирських школярів юні помічники працівників ДСНС, по-своєму розкриваючи тему домашнього завдання – «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя, в біду не потрапляй!».


У формі літературно-музичних композицій та з дотепним гумором діти розповіли про правила поведінки з вогнем у побуті, при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів, правила поведінки в лісі та біля водойм. Через засоби наочної пропаганди – слайди, вогнегасники, пожежні щити, знаки пожежної безпеки та знаки безпеки у різних надзвичайних ситуаціях – вони змогли донести головний меседж Фестивалю.


Талановиту молодь оплесками активно підтримував увесь глядацький зал. І, як єдина дружня команда, перемогу у районному етапі фестивалю юних пожежних здобула команда Бердичівського району з с. Ст. Солотвин, у місті перемогла команда НВК №10 і вже 3 травня команди будуть боротися за право називатися кращою дружиною юних пожежних в зональному етапі.


Переможці отримали грамоти від організаторів Фестивалю – Бердичівського міськрайонного відділу управлінь ДСНС області, відділів освіти міста та району.


Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Пилипчук В. О.

festival dyup1

festival dyup2

festival dyup3

festival dyup4

festival dyup5

festival dyup6

festival dyup7

festival dyup8

festival dyup9

festival dyup10

super cina

Відео

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.