Завершено розслідування загибелі електрослюсаря на виробництві у Бердичеві — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Завершено розслідування загибелі електрослюсаря на виробництві у Бердичеві

15 квіт. 2019 Прес-служба Управління Держпраці у Житомирській області

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з електрослюсарем Бердичівської групи служби підстанцій АТ «Житомиробленерго».

Під час проведення спеціального розслідування комісія встановила, що 1 березня 2019 року працівники Бердичівської дільниці служби підстанцій АТ «Житомиробленерго» виконували ремонтні роботи вимикача В-35 кВ на підстанції за нарядом-допуском. Потерпілого призначили керівником даних ремонтних робіт.


З метою визначення виду та кількості слюсарного інструменту, необхідного для виконання передбаченої нарядом-допуском роботи, керівник робіт самостійно вирішив піти до підготовленого робочого місця. Однак, рухаючись по території підстанції, він перейшов за огородження робочого місця та підійшов до іншого вимикача, який знаходився поряд, не входив у зону виконання робіт та перебував під напругою. Потерпілий піднявся на конструкцію вимикача, наблизився до обладнання під напругою на недопустиму відстань та отримав ураження електричним струмом.
На звук сирени, яка відразу спрацювала і сигналізувала про однофазне коротке замикання мережі, вийшов черговий електромонтер і побачив потерпілого на землі біля вимикача. Лікарі швидкої медичної допомоги, які прибули на місце події через короткий проміжок часу, надавали потерпілому невідкладну медичну допомогу та проводили необхідні реанімаційні заходи, проте від отриманих травм він помер на місці події.


Серед причин, які призвели до настання нещасного випадку: порушення потерпілим вимог безпеки під час експлуатації обладнання та невиконання вимог інструкцій з охорони праці.
Даний нещасний випадок вважається пов’язаним з виробництвом і береться на облік АТ «Житомиробленерго». Відповідальною особою за настання даного нещасного випадку комісія вбачає потерпілого.


Для попередження подібних нещасних випадків у майбутньому комісією запропоновано проведення заходів щодо усунення причин його виникнення у зазначені строки.

super cina

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.