В День лісу в Бердичівському лісгоспі садили дуби, модрини, сосни та ялини — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В День лісу в Бердичівському лісгоспі садили дуби, модрини, сосни та ялини

28 бер. 2019 ДП «Бердичівський лісгосп»

З нагоди Дня лісу та в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», у ДП «Бердичівський лісгосп» працівниками лісництв за участі громадськості та учнівської молоді 21 березня проведено садіння лісових культур на площі 3,5 га.

Крім того, значні людські ресурси в підприємстві спрямували на проведення благоустрою та озеленення територій лісництв, на прибирання сміття вздовж автомобільних доріг, річок, в парках.


А тим часом, завдячуючи весняній погоді, лісокультурна кампанія в держлісгоспі зараз у самому розпалі, висаджено 105 га лісових культур з запланованих 130 га, проведено 70 га доповнення лісових культур з запланованих 140 га. Як і кожного року учнівська молодь, представники громадськості мають можливість взяти безпосередню участь у створенні лісових насаджень, долучитися до нелегкої праці лісівників.

Джерело: ДП «Бердичівський лісгосп»

lisgosp1

lisgosp2

lisgosp3

lisgosp4

lisgosp5

super cina

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.