Роздрукувати цю сторінку

Інструкція з правил пожежної безпеки для виборчих дільниць

22 лют. 2019 Рейко В. Є.

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств та організацій, у будівлях яких вони розташовані, на голів виборчих дільниць або на уповноважених ними осіб, якщо інше не передбачено відповідним договором.

Всі особи, задіяні на час проведення виборів, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки для об’єктів та приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Інструктаж з правил пожежної безпеки повинен проводитись під розпис з записом у спеціальному журналі.


Кожна виборча дільниця повинна бути забезпечена первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності та телефонним зв’язком.


Всі приміщення необхідно завчасно очистити від сторонніх матеріалів, горючого сміття, відходів і постійно утримувати в чистоті.


Кабіни для голосування необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не перешкоджали вільній евакуації виборців у разі виникнення пожежі. Всі евакуаційні виходи під час проведення виборів повинні бути відчиненими.


У приміщеннях виборчих дільниць забороняється:


• зберігати вибухонебезпечні речовини, горючі матеріали, відходи, упаковку, захаращувати шляхи евакуації та засоби пожежогасіння;
• користуватися побутовими електронагрівальними приладами кустарного виробництва або з відкритим нагрівальним елементом;
• використовувати відкритий вогонь;
• палити цигарки.


У випадку виникнення пожежі потрібно негайно відключити приміщення/об’єкт від джерела електропостачання і викликати оперативно-рятувальну службу за телефоном «101», чітко вказавши адресу. До прибуття її підрозділів вжити заходи по гасінню загорання первинними засобами пожежогасіння, евакуації людей, урн з бюлетенями та інших матеріальних цінностей з приміщень.


Заступник начальника Бердичівського МРВ Управління ДСНС України в Житомирській області Рейко В. Є.

 

super cina