Інструкція з правил пожежної безпеки для виборчих дільниць — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Інструкція з правил пожежної безпеки для виборчих дільниць

22 лют. 2019 Рейко В. Є.

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств та організацій, у будівлях яких вони розташовані, на голів виборчих дільниць або на уповноважених ними осіб, якщо інше не передбачено відповідним договором.

Всі особи, задіяні на час проведення виборів, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки для об’єктів та приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Інструктаж з правил пожежної безпеки повинен проводитись під розпис з записом у спеціальному журналі.


Кожна виборча дільниця повинна бути забезпечена первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності та телефонним зв’язком.


Всі приміщення необхідно завчасно очистити від сторонніх матеріалів, горючого сміття, відходів і постійно утримувати в чистоті.


Кабіни для голосування необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не перешкоджали вільній евакуації виборців у разі виникнення пожежі. Всі евакуаційні виходи під час проведення виборів повинні бути відчиненими.


У приміщеннях виборчих дільниць забороняється:


• зберігати вибухонебезпечні речовини, горючі матеріали, відходи, упаковку, захаращувати шляхи евакуації та засоби пожежогасіння;
• користуватися побутовими електронагрівальними приладами кустарного виробництва або з відкритим нагрівальним елементом;
• використовувати відкритий вогонь;
• палити цигарки.


У випадку виникнення пожежі потрібно негайно відключити приміщення/об’єкт від джерела електропостачання і викликати оперативно-рятувальну службу за телефоном «101», чітко вказавши адресу. До прибуття її підрозділів вжити заходи по гасінню загорання первинними засобами пожежогасіння, евакуації людей, урн з бюлетенями та інших матеріальних цінностей з приміщень.


Заступник начальника Бердичівського МРВ Управління ДСНС України в Житомирській області Рейко В. Є.

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.