Роздрукувати цю сторінку

В Бердичівському районі "на гарячому" затримали браконьєра

16 січ. 2019 Прес-служба Житомирського рибоохоронного патруля

Як повідомляє прес-служба Житомирського рибоохоронного патруля, протягом двох тижнів 2019 року Житомирським рибоохоронним патрулем по водоймах та ринках області був здійснений 21 рибоохоронний рейд.

 grafik

Так, 11 січня о 13 годині на річці Гнилопять, біля села Бистрик Бердичівського району, оперативна група виявила громадянина, який ловив рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки. Рибоохоронні патрульні затримали браконьєра «на гарячому», коли він саме ставив сітку під лід.

На порушника склали адмінпротокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України, сітка вилучили та опломбували.


Щодо рибалок-любителів за перевищення кількості жерлиць на одного рибалку (дозволено 5 на людину) склали 52 адмінпротоколи і виписали штрафів на суму 3366 грн. Складено 10 актів про виявлення та вилучення майна, власників якого не встановили, в тому числі 23 сітки загальною довжиною 1125 м.


Рибоохоронні патрульні співпрацюють з громадськими інспекторами, представниками об’єднаних територіальних громад, єгерями та поліцейськими. Інформацію щодо виявлених порушень правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову можна повідомляти на телефон «гарячої лінії» рибоохоронного патруля: (0412)24-57-81, 067-414-60-74.

 

super cina