Кого на Бердичівщині в 2019 році буде перевіряти Держпраця. СПИСОК — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

Кого на Бердичівщині в 2019 році буде перевіряти Держпраця. СПИСОК

10 січ. 2019 Олександр Доманський

Більшість державних органів нещодавно оприлюднили свої плани перевірок на 2019 рік.

В останні роки підприємці найбільш бояться перевірок саме співробітників Державної служби з питань праці, адже саме за порушення у даній сфері нещодавно підвищили штрафи в кілька разів. А поки в Україні діє ще майже радянський КЗОТ, то приводів для штрафів перевіряючі можуть знайти будь-де.


Вибір організацій для перевірки зрозуміти теж важко. З великими підприємствами ще більш-менш ясно, але що можна п’ять днів перевіряти в ОСББ, де в кращому випадку числяться на півставки голова, бухгалтер і двірник?


Хоча статути ОСББ передбачають, що ці посади можуть обіймати люди і без отримання зарплати, та й інші господарчі роботи мешканці можуть виконувати в рахунок оплати за житлово-комунальні послуги. Такі перевірки лише відлякують тих, хто потенційно міг би господарювати в будинку.

perevirka

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.