У Бердичеві поліцейські підтримали громадський проект "Взаєморозуміння та співпраця" — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві поліцейські підтримали громадський проект "Взаєморозуміння та співпраця"

20 лист. 2018 Відділ комунікації поліції Житомирської області

16 листопада у Бердичівському відділі поліції у рамках названого проекту відбулись навчання з питань забезпечення прав уразливих груп населення.

Його ініціатором стала Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.


До участі в тренінгу долучились представники різних служб поліції: превентивної, ювенальної, карного розшуку, слідства та інших. Правоохоронці разом з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Оленою Коваленко обговорили існуючі стигми стосовно уразливих груп населення та шляхи їх подолання для недопущення дискримінації цих категорій громадян.


Насамперед учасники навчань визначилися із розумінням поняття «уразливі групи населення», до яких за певних обставин і з тих чи інших причин можуть потрапити соціально незахищені особи. Потому поліцейські разом з тренером пропрацювали над усвідомленням ознак стигми та дискримінації, а також вирішували ситуативні задачі окресленої тематики.


Одним із завдань зустрічі був обмін досвідом спілкування та роботи з уразливими категоріями та напрацювання шляхів ефективного захисту таких людей, дотримання їх прав.
Такі тренінги упродовж листопада пройдуть також в Андрушівському та Житомирському відділенні, Коростишівському та Житомирському відділі поліції.

proekt1

proekt2

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.