Молоді хлопці з Бердичева відправилися на строкову військову службу. Фото — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Молоді хлопці з Бердичева відправилися на строкову військову службу. Фото

06 лист. 2018 Бердичівський ОМВК

6 листопада представники Бердичівського ОМВК знову повезли бажаючих із м. Бердичів і Бердичівського району виконати свій військовий і чоловічий обов’язок до обласного збірного пункту. Саме там хлопців направлять до різних навчальних центрів для подальшого проходження строкової військової служби.

Таких юних, але уже доволі виважених і мужньо налаштованих молодиків до Бердичівського ОМВК прийшли проводжати їх рідні та близькі. Без сліз, але з добрим напутнім словом і безумовним душевним трепетом. З надіями на найкраще та стійкою вірою у світле майбутнє.

Асенизатор


А найбільш світло і тепло стає хлопцям на душі, коли до армії проводжає кохана… І знову кохання долає висоту. Попри час, відстань, в ім’я вірності, чесності, відданості.


Так важливо у відповідальний момент, аби поруч була ніжна й маленька рука тієї, котра вірить, любить і неодмінно дочекається. Тоді і служити спокійно, і час летить швидше. До кінця ще не знаєш, куди йдеш, але точно знаєш, до кого повернешся, бо кохання надає крила.


Тож, за вами, хлопці, надійний тил, будьте певні!

З Богом, земляки!
Усе неодмінно буде Україна!

viyskomat

viyskomat1

viyskomat2

viyskomat3

viyskomat4

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.