В понеділок, 5 листопада, в Бердичеві перекриють рух автотранспорту — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В понеділок, 5 листопада, в Бердичеві перекриють рух автотранспорту

03 лист. 2018 Організаційний комітет

До уваги мешканців та гостей міста Бердичева!

Під час святкування Дня ракетних військ та артилерії 05.11.2018 з 11.00 год. до 13.00 год. буде перекрито рух автомобільного транспорту по вул. Європейській від Соборної площі до площі Мистецької та перехрестя вулиці Європейської з вулицями Шевченка, В. Дульчика, Л. Карастоянової, Театральна, Генерала Луппова, Садова, Маріїнська, Медична, Данилівська, С. Сідлецького, Богунська, Саменівська, а також перехрестя вулиць Вінницька – Одеська та перехрестя Соборної площі – вул. Житомирської.

Асенизатор


Просимо автоперевізників, міські служби «радіотаксі» та водіїв приватного автотранспорту врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту.

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.