Зампрокурору Бердичівської прокуратури, затриманому за хабар, призначили розмір застави — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Зампрокурору Бердичівської прокуратури, затриманому за хабар, призначили розмір застави

У Печерському суді Києва проводився розгляд справи затриманого за хабар зампрокурора, котрий працював у Бердичівській місцевій прокуратурі. Ми вже писали про цей інцидент на сторінках газети, подаючи інформацію про декларацію даної особи

На сайті «Судового репортера» з посиланням на ухвалу суду 19.10.2018 року з’явилося повідомлення про те, що чоловіка було відсторонено від займаної посади, а також застосовано до нього запобіжний захід.

Асенизатор


Наприкінці вересня у підозрюваного начебто відбулася розмова з адвокатом, у ході якої зампрокурором була висунута вимога щодо передачі йому 2 тисяч доларів для того, аби змінити обвинувачення зі статті 186 Кримінального кодексу на статтю 190 Кримінального кодексу. Суть справи полягала у тому, що двоє чоловіків, нібито співробітники правоохоронних органів, здійснили в особи крадіжку телефону.


Передача грошей здійснювалася 18 жовтня у Житомирі на місці, де знаходиться автостоянка супермаркету будівельних товарів «Олді». Тут же і відбулося затримання заступника прокурора за хабар, який було знайдено в його автівці. Чоловікові загрожує десять років позбавлення волі.


Судом призначено запобіжний захід – утримання під вартою, проте можлива й альтернативна застава у розмірі 73 тисячі 640 гривень. Крім того, підозрюваного відсторонено від займаної посади на два місяці.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.