Депутата Бердичівської райради звинувачують в корупції — РІО Бердичів

Середа, 22 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Депутата Бердичівської райради звинувачують в корупції

24 жовт. 2018 Прес-служба прокуратури Житомирської області

Органи прокуратури Житомирської області продовжують забезпечувати участь у розгляді судами справ про скоєні адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Цього разу вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» порушив депутат Бердичівської районної ради.


Як встановлено під час судового розгляду справи, депутат органу місцевого самоврядування у серпні 2017 року став власником автомобіля «Renault Megan Scenic» вартістю майже 125 тис грн.


Однак, усупереч вимогам чинного законодавства, не подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 календарних днів з дати отримання доходу, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.


Бердичівською місцевою прокуратурою доведено у суді винуватість депутата райради у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані).


Відтак, постановою Бердичівського міськрайонного суду на правопорушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 грн.

 

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.