Бердичівська ОДПІ повідомляє — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівська ОДПІ повідомляє

25 квіт. 2014 Бердичівська ОДПІ

odpiДо уваги платників податку на нерухоме майно

Бердичівська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що Законом України від 27.03.2014 р. № 1166- VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», зокрема змінено базу оподаткування податком на нерухоме майно – з житлової площі на загальну.


База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно.


База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.


Звертаємо увагу громадян! Міські, селищні та сільські ради можуть установлювати додаткові пільги з податку, що сплачуються на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб. При цьому нагадуємо, що пільги зі сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються в підприємницькі й діяльності).


Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку громадянам надсилаються контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за податковим (звітним) періодом (роком).


Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.


Громадянам у 2014 році податок на нерухоме майно відімінне від земельної ділянки необхідно буде сплати за 2013 рік.


 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.