Бердичівські правоохоронці закликають купувати тільки ялинки з чіпами — РІО Бердичів

Понеділок, 30 Березня

  • buhoblik800

Бердичівські правоохоронці закликають купувати тільки ялинки з чіпами

19 груд. 2013 МВ УМВС

yalinkaОдним із атрибутів новорічних свят є ялинка. Саме на грудень припадає найбільша вирубка хвойних дерев. Законом дозволено спеціальне вирощування ялинок у визначених шкільках, де висаджуються ці дерева та зарубуються у віці 5-6 років, але є громадяни, які прагнуть незаконним методом заволодіти цією пухнастою красунею. З метою запобігання незаконній вирубці хвойних дерев працівниками Бердичівського МВ та Бердичівського лісового господарства проводяться спільні рейди. 

 

Багато громадян будуть встановлювати в своїх будинках новорічні ялинки. Під час купівлі ялинок необхідно звертати увагу на те, щоб на них були пластикові бирки з кодом. В разі відсутності пластикових бирок, дані ялинки вирубані незаконно і їх реалізація заборонена.


Бердичівський МВ звертається до жителів м. Бердичева та Бердичівського району із застереженням щодо недопущення незаконної вирубки ялинок та їх продажу.
Інформуємо, що за дані порушення передбачена адміністративна відповідальність.


Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка (Стаття 65 КУпАП)


Незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 85 до 170 гривень і на посадових осіб - від 119 до 204 гривень.


Порушення правил торгівлі на ринках (Стаття 159 КУпАП)


Порушення правил торгівлі на ринках тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 17 до 51 гривень і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від 51 до 119 гривень.


Торгівля з рук у невстановлених місцях (Стаття 160 КУпАП)


Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від 17 до 119 гривень.

 

Бердичівський МВ УМВС України в Житомирській області

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.