Місто має знати своїх героїв — РІО Бердичів

Понеділок, 30 Березня

  • buhoblik800

Місто має знати своїх героїв

04 груд. 2013 Прес служба ГО «Самопоміч»

001Більшість мешканців міста та району на минулому тижні змогли прикластися до однієї з найвеличніших святинь православних християн, десниці великомученика Георгія Побідоносця. Але поза увагою містян залишилась інформація завдяки кому ця благодать спустилась на Бердичів. Вже більше року у нашому місті не словом , а ділом допомагає людям ГО"Самопоміч". Десятки пенсіонерів та людей похилого віку з великою повагою та вдячністю згадують керівника цієї організації - Юлію Лефтер. 

 

В приміщенні ГО Самопоміч функціонують курси для людей "поважного" віку з освоєння комп'ютерної грамоти та мобільного телефона, у Житомирі діє юридична консультація. Перелік добрих справ можна довго продовжувати, але варто зупинитись на вищезгаданій події, саме завдяки наполегливим старанням Юлії Лефтер, мощі великомученика Георгія опинились у Бердичеві, саме вона потурбувалась, щоб до мощей змогли прикластися люди з обмеженими фізичними можливостями.


За тиждень до прибуття святих мощей керівник ГО "Самопоміч Житомирщини" Юлія Лефтер на прес-конференції з архієпископом Житомирської та Новоград- Волинською епархії Владикою Никодимом, оголосила телефон гарячої лінії на яку могли телефонувати люди,що не можуть самостійно дістатися до собору в якому будуть перебувати мощі.

 

"До нас почали телефонувати люди із обмеженими фізичними можливостями, ми складали список, відобразили карту, де ці люди проживають. Автобус нам наддав бердичівський міськвиконком". Волонтерами Самопомочі стали студенти коледжу "Промисловості, економіки і права". Хлопці та дівчата з громадської організації утворили коридор по якому люди на візках, милицях і діти хворі та ДЦП могли дістатися до святині.


Інна Тишкевич розповідає: ..." За мною приїхали додому, довезли до церкви,Юлія Лефтер разом із чоловіком особисто опікувалися мною і моїм онуком. Я вже 20 років на інвалідному візку самостійно добратися до церкви не можу. Завдяки цим добродіям змогла прикластися до святих мощей, сповідатись та причаститися, потім мене пригостили чаєм і солодощами" .


Аналогічна підтримка була надана також у Житомирі та Новоград- Волинському.


"Допомогаючи людям, які не можуть самостійно ходити ми зрозуміли, що в місті дуже мало установ, входи яких облаштовані спеціальними пандусами. Наступними нашими кроками буде допомога в облаштуванні пандусами церков міста Бердичева" - зазначила Юлія Лефтер.


Телефон гарячої лінії продовжує працювати: 067-411-8000 (для координації будівництва пандусів для інвалідів візочників)

Прес служба ГО «Самопоміч»

001

002

003

image

image 1

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.