Офіційна інформація — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Офіційна інформація

Бердичівська ОДПІ інформує, що відповідно до статті 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради інформує, що порядок застосування праці дітей визначається законодавством України про працю, зокрема статтями 187-200 Кодексу законів про працю.

Більш-менш теплі понеділок і вівторок, коли надворі вдень стовпчики термометра показували плюсову температуру, завтра, 12 грудня, і на четвер, 13 грудня, зміняться на неприємні снігові дні.

Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці та дівчата!

Шановні платники єдиного соціального внеску!

Це стало відомо з прийнятого на засіданні Верховної Ради України 23 листопада Державного бюджету на 2019 рік. Причому приймали народні обранці його в нічному режимі, не порушуючи традицію.

З 1 грудня 2018 року у відповідності до норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» змінюються прожиткові мінімуми для різних категорій осіб.

На Житомирщині упродовж січня-вересня 2018 року населення скоротилося на 6 тис. 665 осіб.

Районний національно-патріотичний захід з нагоди відзначення пам’ятних і скорботних дат - Дня Гідності та Свободи в Україні, річниці Майдану та Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні відбувся на базі Швайківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.

Шановні споживачі послуг з централізованого опалення та теплової енергії!

В останні дні осені зі скорботою вшановуємо світлу пам'ять про наших співвітчизників, котрі стали жертвами голодоморів минулого століття, та запрошуємо взяти участь у заходах:

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.