Офіційна інформація — РІО Бердичів

Субота, 26 Трв

Офіційна інформація

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Бердичівським міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді активізовано роботу консультативного пункту на базі Центру жінки, розміщеного в жіночій консультації Бердичівської центральної міської лікарні.

18 травня пішли з місць навчання та не повернулися 15-річні Ганна Ходаківська та Едуард Янчук, жителі м. Коростеня. Правоохоронці розшукують дівчину та хлопця і просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця їх можливого перебування.

Прокуратура Житомирської області продовжує вживати заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави під час проведення тендерних закупівель за бюджетні кошти.

З травня 2018 року студенти юридичного факультету Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права проходили виробничу практику в Бердичівському міськрайонному суді.

На часі іпотечні боржники, які свого часу отримали валютний кредит на купівлю навіть бюджетної нерухомості, зазвичай мають таку заборгованість із врахуванням відсотків, комісій та штрафних санкцій, що ця цифра навіть не вкладається в голові. Боржники стають мільйонерами у зобов’язаннях.

Вільні вакансії на травень 2018 від Бердичівського центру зайнятості

07 травня 2018 року Бердичівський міськрайонний суд визнав винним місцевого жителя у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка – таємне викрадення чужого майна).

БЕРДИЧІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Бердичівляни, як і всі українці, які звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи, відтепер мають стати на облік до центру зайнятості.

До уваги платників податків!
Бердичівська ОДПІ нагадує, що 10 травня 2018 року (червер), останній день подання:

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.