Офіційна інформація — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Офіційна інформація

За позовом Бердичівської місцевої прокуратури судом прийнято рішення про розірвання з товариством договору оренди земельної ділянки площею 5,6 га вартістю 2,4 млн грн, що знаходиться за межами населеного пункту на території Райківської сільської ради Бердичівського району, а також стягнення заборгованості з недобросовісного орендаря та повернення земельної ділянки.

Виконком Бердичівської міської ради повідомляє, що у зв’язку з проведенням урочистостей з нагоди свята Божої Матері Бердичівської рух автомобільного транспорту 20-21 липня 2018 року буде організовано наступним чином:

Відповідно до виконання плану підготовки особового складу підрозділів військових частин, у період з 16 липня по 21 липня 2018 року, заплановано проведення навчань підрозділу військової частини з використанням штатної зброї, військової техніки, засобів імітації та холостих боєприпасів на території Житомирської області.

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що згідно з нормами підпункту 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України платники податку на нерухоме майно, мають право звернутися до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) з письмовою заявою про проведення звірки даних щодо:

Працівники Державної установи «Райківська виправна колонія №73» організували виставку і представили споживачам готову продукцію, яка виготовляється в майстерні на території закладу. 

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди помічником судді Бердичівського міськрайонного суду.

Парламент ухвалив закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

4 липня на майдані Корольова у м. Житомирі усі бажаючі матимуть можливість безпосередньо познайомитись із роботою окремих підрозділів поліції. Запрошуємо жителів і гостей обласного центру.

До уваги платників податків! З 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів!

Управління праці та соціального захисту населення приймає заяви на отримання коштів невикористаної субсидії внаслідок економії енергоресурсів на опалення.

На виконання указу Президента «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» № 450/2017 від 29.12.17 Бердичівський окружний суд 23 червня 2018 року зареєстровано як юридичну особу в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Звертаємо Вашу увагу, що з 02.07.2018 року  відповідно до листа Головного управління державної казначейської служби України у Житомирській області № 05-08/855-3629 від 06.06.2018 року буде змінено реквізити  рахунків для сплати судового збору, адміністративних штрафів та інших санкцій.

Вільні вакансії на червень 2018 від Бердичівського центру зайнятості

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.