Офіційна інформація — РІО Бердичів

Середа, 22 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Офіційна інформація

Більше того, на даний час у судах знаходяться іще два обвинувальні акти на його ім’я. Не рахуючи нової судимості, про яку нижче йтиме мова, уродженцю Любарщини вже було винесено вироків на загальний термін ув’язнення 18 років і 7 місяців.

До уваги платників єдиного податку першої та другої груп міста Бердичева!

Це питання наразі найпопулярніше на телефонній гарячій лінії УДМС. Саме тому начальник Бердичівського РВ УДМС Наталія Паламарчук відповіла на нього, доповнивши відповідь актуальною інформацією, яку публікуємо нижче.

«Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року розпочався новий етап подання електронних декларацій державними службовцями згідно Закону України «Про запобігання корупції». З цього року у процес декларування було внесено зміни, за якими, крім вже звичних відомостей, суб’єктам декларування при заповненні декларації треба також:

- зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (#УНЗР );

- вказати відповідні номери членів сім’ї декларанта.

Такий номер  генерується автоматично при отриманні особою ID-картки чи біометричного закордонного паспорту.

Тобто, щоб отримати УНЗР громадянину необхідно звернутись до підрозділів Міграційної служби для оформлення біометричних документів.

Вікових обмежень для отримання УНЗР немає.

У разі, якщо ви вже є власником такого документу - знайти УНЗР на ID-картці можна у правій нижній частині, у закордонному паспорті на полікарбонатній сторінці, з права від дати народження.

Номер складається з 13 цифр і є незмінним протягом всього життя людини.

Саме його ви маєте зазначити у відповідній графі у декларації». 

pasport1

До уваги платників податків! Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області продовжує роз’яснювати положення Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" і Закон України № 128 від 20.09.2019.

Зазвичай люди у старшому віці та пенсіонери не завжди користуються мобільним інтернетом і так само не завжди телефонують на номери інших мобільних операторів, аби платити за послугу зв’язку на рівні з іншими абонентами. Більше того, певна кількість таких людей взагалі здійснюють дуже мало дзвінків на день, не відправляють повідомлень і звичайний тариф, при якому доводиться платити по 75 чи навіть 100 гривень для них є дорогим.

 До уваги платників податків! Нові рахунки для сплати коштів єдиного соціального внеску з 3 січня 2020 року м. Бердичів, Бердичівський район.

До уваги платників податків! Нові рахунки для сплати коштів єдиного соціального внеску з 3 січня 2020 року.

На офіційному веб-сайті Прокуратури Житомирської області з’явилася інформація про новопризначених керівників місцевих прокуратур, яких затвердили на посади наприкінці грудня минувшого 2019 року.

Наступають різдвяні свята. Всі готуються їх святкувати, в культурних, освітніх та релігійних закладах району будуть проводитися заходи з масовим перебуванням людей по святкуванню Різдва Христового.

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.