В Бердичеві живе понад двадцять тисяч пільговиків — РІО Бердичів

Четвер, 21 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

В Бердичеві живе понад двадцять тисяч пільговиків

І це при тому, що все населення міста, станом на 1 вересня 2020 року, складало 74 тисячі 449 осіб.


Опікується пільговиками міське управління праці та соціального захисту населення, про роботу якого протягом 9 місяців поточного року було сьогодні сказано на засіданні виконавчого комітету:

«Протягом 9 місяців 2020 року державні види допомоги отримали 9113 родин на загальну суму 77,4 млн. грн.


УПСЗН постійно проводить широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань надання житлових субсидій.


Станом на 1 жовтня 2020 року:
- субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримано 8543 домогосподарств на загальну суму 74,8 млн. грн.;


- субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 9 домогосподарствам на загальну суму 32,7 тис. грн.


Середній розмір субсидії становить 876 грн.


Виплата всіх видів державних допомог проводиться відповідно до діючого законодавства в повному обсязі в установлені терміни, заборгованості з виплат відсутня.


З міського бюджету протягом 9 місяців 2020 року виплачено:
- лікувальним закладам відшкодування витрат, понесених на лікування та медичну реабілітацію 21 учасника АТО та ООС на загальну суму 7,7 тис. грн. (співфінансування з міського бюджету);
- одноразову адресну грошову допомогу 248 громадянам міста на суму 240,6 тис. грн.;
- грошову допомогу до державних дат учасникам бойових дій на території інших держав, ветеранам війни та праці на суму 44,6 тис.грн.;
- допомогу на поховання 24 незастрахованих осіб на суму 14,3 тис.грн.


В управлінні праці, сім’ї та соціального захисту населення на обліку станом на 01.10.2020 перебуває 6414 осіб з інвалідністю. За звітний період 23 особи отримали путівки на санаторно-курортне лікування. Укладено 109 тристоронніх договори на оздоровлення Укладено 114 договорів на забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на суму 2,5 млн.грн.


З метою посилення соціального захисту осіб з інвалідністю та створення сприятливих умов для їх пересування було придбано та переобладнано автомобіль (соціальне таксі) для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, які не можуть самостійно пересуватись, або пересуваються за допомогою палиць, милиць, інвалідних візків та дітей з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарату на суму 289,6 тис.грн.


Станом на 01.10.2020 укладено 15 тристоронніх договорів на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС першої категорії на суму 115,5 тис.грн..
В Єдиній базі даних вимушених переселенців обліковано 446 осіб, в т.ч 75 дітей.


З початку року виплата адресної допомоги зазначеній категорії громадян проведена на суму 1,6 млн. грн.


Станом на 01.10.2020 року чисельність пільговиків, облікованих у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги становить 20969 осіб.


Профінансовано за звітний період пільговикам міста за рахунок субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг та житлових субсидій населенню в сумі 31,8 млн.грн. З міського бюджету профінансовано пільг в сумі 5,2 млн.грн.


Профінансовано за рахунок міського бюджету компенсаційні виплати на пільгове перевезення автомобільним транспортом окремим категорія громадян в сумі 4,1 млн. грн. та залізничним транспортом – 368,7 тис. грн., за послуги зв’язку – 288,9 тис.грн., одноразовий проїзд потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС – 0,8 тис.грн.


На відшкодування пільг за надані ЖКП інвалідам по зору та почесним громадянам міста нараховано та профінансовано 464,4 тис.грн.


За рахунок коштів державного бюджету перераховано грошову компенсацію в сумі 4,8 млн. грн.. на придбання житла 6 особам з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


На обліку в управлінні праці, сім’ї та соціального захисту населення станом на 01.10.2020 перебуває 709 багатодітних сімей, в яких виховується 2341 дитина.


Упродовж звітного періоду підготовлено та видано 119 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї та 44 посвідчення батьків багатодітної сім’ї, продовжено термін дії 126 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї та 71 посвідчення батьків багатодітної сім’ї. Поставлено на облік 32 багатодітних сім’ї та 53 багатодітні сім’ї знято з облікую. В заклади оздоровлення та відпочинку направлено 13 дітей пільгових категорій.


Протягом звітного періоду управлінням проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення міста, а саме: в друкованих засобах масової інформації розміщено 29 інформації, було зроблено 20 оголошень на місцевому радіо та телебаченні, організовано 6 виступів начальника управління на місцевому телебаченні ТРК «ВІК» та радіо «Лайф –ФМ», начальником управління надано інтерв’ю кореспонденту газети «Бердичівський погляд» та «РІО Бердичів», 29 інформацій розміщено на офіційному сайті міста, також інформації публікуються в соціальних мережах.


Упродовж звітного періоду Бердичівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надано 71779 послуг 1662 особам, що потребують соціально-побутової допомоги. На утримання територіального центру з міського бюджету на 2020 рік виділено 5,7 млн. грн.


В місті функціонує КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю», в якому одночасно курс реабілітації можуть проходити 45 дітей з особливими потребами, відповідно до індивідуальної програми реабілітації. На утримання КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» з міського бюджету на 2020 виділено 1,35 млн.грн.»

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.