До бердичівського суду незабаром на роботу прийдуть троє нових суддів — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Серпня

  • Бердичівський Базар

До бердичівського суду незабаром на роботу прийдуть троє нових суддів

Ми неодноразово писали, що в Бердичеві замість 12 штатних суддів останніми роками працює значно менше. Зараз таких юридично п’ятеро, але фактично, правосуддя здійснюють лише четверо.

 


Ще у 2017 році в Україні було оголошено набір на 600 суддівських вакансій, але ще й до цього часу ці вакансії в більшості не заповнені. То колишній президент не поспішав підписувати призначення суддів, то тривали судові оскарження дій вищої ради правосуддя, і ось, нарешті, здається, цей процес зрушив з місця.

 


В травні і червні цього року вищою радою було прийнято рішення щодо рекомендацій президенту призначити суддями Бердичівського суду трьох нових суддів: Базюка Ю.П., Хоцької Л.М. та Большакової Т.Б.


З інформації, «розсипаної» в інтернеті про цих претендентів на посади бердичівських суддів, вдалось дізнатись небагато. Так, Юрій Петрович Базюк закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого в 2010 році, і деякий час працював помічником судді Житомирського апеляційного суду. Проживає в Житомирі, має троє дітей, а його дружина працює в Житомирському агроекологічному університеті. Фото в інтернеті знайти не вдалось.


suddya4Людмила Миколаївна Хоцька закінчила цей же навчальний заклад в 2009 році та має більше п’яти років стажу діяльності у сфері права. Раніше вона працювала начальником відділу, а згодом керівником апарату Корольовського суду міста Житомира. Проживає теж у Житомирі, але має нерухомість і в селі Тетерівка під Житомиром.

 

 

 

 

suddya5Тетяна Борисівна Большакова теж закінчила ВНЗ в 2009 році, але це був Київський університет імені Шевченка. З 2010 року була зареєстрована адвокатом, хоча й працювала свого часу теж помічником судді Житомирського апеляційного суду. Зареєстрована у Житомирі, хоча у «Фейсбуці» пише, що живе у Києві.

 

 


Залишилось лише сподіватись, що нинішній президент не буде так зволікати зі своїм підписом, як попередній.

P.S. В той же час, бердичівлнки Ірина Кучерук та Віра Кравець готуються заняти посади суддів у Козятинському та Святошинському районних судах, відповідно. 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.